Newsletters Direct – elektronický zpravodaj pro Vaše klienty. Využijte jeho jedinečné možnosti a vydělávejte.

Zpravodajský portál v ruském jazyce o České republice www.cz.ru.com jednou týdně informuje své čtenáře o situaci v ČR a Evropské unii za uplynulý týden. Měsíčně také rozesíláme našim předplatitelům přehled článků každého nového vydání informačně-analytického časopisu „Expert“. Příjemci se od zasílání e-mailového newsletteru vždy mohou odhlásit.

Elektronický zpravodaj je způsob zasílání zpráv určité cílové rusky mluvící skupině lidí, žijících v České republice, naše databáze se skládá z několika tisíc předplatitelů. Proto Newsletters Direct je účinným marketingovým nástrojem. Reklama v našich zpravodajských dopisech je obdobná bannerové reklamě na internetu a liší se pouze způsobem doručení cílové skupině. Je to jeden z nejúčinnějších způsobů reklamy.

Informace:

Newsletters Direct používá přímé adresné rozesílání zpráv cílovým spotřebitelům, zaměřuje se na jednotlivé spotřebitele a umožňuje zařazení do zpráv reklamy nebo sloganů, nabízejících zboží a služby přímo spotřebitelům. V tomto případě je zpráva maximálně osobní a individuální.

Formulář

Vaše jméno (povinný údaj)

Váš email (povinný údaj)

Vaše webové stránky

Vyberte si prosím emailovou databázi, na kterou chcete zasílat Váš newsletter

 5000 příjemců, kteří trvale bydlí v České republice
 53000 příjemců, kteří žijí v Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu, v Bělorusku, ale často se zdržují v České republice nebo se aktivně zajímají o život, studium a podníkání v ČR.

Vaše zpráva